HABERLER / Her Bölgemiz Çok Değerli; Adana’ya Sıcak Bir Ziyaret

Her Bölgemiz Çok Değerli; Adana’ya Sıcak Bir Ziyaret

2020 yılına hızlı bir başlangıç yapan Kınık Maden Suyu, sektörün lider madensuyu firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu çerçevede, satış ekibimiz bölgeleri ziyaret ederek, atılacak adımları ve stratejileri bayilerimiz ile birlikte planlıyor.

Güney Anadolu Bölge Satış Müdürümüz İsmail Oral; Adana, Gaziantep, Osmaniye, Hatay ve Mersin Bölge Distrübütörümüz ESMA GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aykut ve ESMA GRUP Genel Müdürü Mustafa Aykut ‘u yerinde ziyaret etti. Bölgedeki iş birliğini arttırmak için neler yapılabileceği görüşüldü ve Kınık’ın bölgenin lider markası olması yolundaki stratejiler Murat AYKUT’un değerli katkıları ile belirlendi.

İsmail Oral’ın kendisine hediye ettiği Bursa Hatırası’nı mutlulukla kabul eden Murat Aykut; yapılan bu ziyaretlerin markanın bölgedeki gelişimi açısından çok önemli ve faydalı olduğunu dile getirdi.

Adana, Gaziantep, Osmaniye, Hatay ve Mersin’de her noktada tüketicisi ile buluşacak olan Kınık, sıcak illerimizi sağlıkla serinletmeye devam edecek.

Her Bölgemiz Çok Değerli; Adana’ya Sıcak Bir Ziyaret